Twitter Facebook RSS

3d film indir

3D Film İndir

3D & Bluray

Oblivion - 2013 - Brrip - Türkçe Dublaj

 
6 Kanal Türkçe Ses

Uzun süredir beklenen film OBLIVION oldukça ses getirecek oyuncularıylada ön plana çıkan oyun da aksiyon sahneleride görsellik de oldukça başarılı tabsiye filmler arasında olan filmde Tom CRUISE MARGAN FREEMAN Başrollerini paylaştığı filmde iyi seyirler dileriz..
Tarafından hazırlanmıştır.
http://www.imdb.com/title/tt1483013/
TRON: Legacy’nin yönetmeni ve Rise of the Planet of the Apes’in yapımcısının imzasını taşıyan orijinal ve çığır açan bu sinema filmi Oblivion’ın başrolünde Tom Cruise oynuyor. Geleceğin Dünya’sında bir adamın geçmişle yüzleşmesi insanlığı kurtarmak için mücadele ederken onu kurtuluş ve keşif yolculuğuna sürükleyecektir.

Jack Harper (Cruise) Dünya üzerinde geride kalan birkaç insansız uçak tamircisinden biridir. Scavs olarak bilinen korkunç bir tehditle yıllar boyu süren bir savaşın ardından hayati kaynakları çıkarma görevinin bir parçası olan Jack üzerine düşen sorumluluğu neredeyse bitirmek üzeredir.

Yeryüzünden kilometrelerce yukarıda yaşayan ve gezinen Jack düşmüş bir uzay aracından güzel bir yabancıyı kurtarır. Kadının yeryüzüne gelişi bildiği her şeyi sorgulamasına ve insanoğlunun kaderini belirlemesine neden olacak bir dizi olayı tetikler.


Oblivion Amerika Birleşik Devletleri ve İzlanda’da çarpıcı dijital 4K çözünürlüğü ile çekilmiştir......::: LETİTBİT ::::......

http://letitbit.net/download/47071.4....XviD.avi.html

.....::: TURBOBİT :::.....

http://turbobit.net/uivk2cte32xo.html

....::: JUNOCLOUD :::.....

http://junocloud.me/pdvxzqs3ayht/Obl....XviD.avi.html


İYİ SEYİRLER

 

Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.